вторник, май 11, 2004

НИКОЛАЙ ИШКОВ: "Убеден съм, че ще останем в групата"

Президентът на "Спартак" (Вн) Николай Ишков каза, че е убеден в оставането на отбора в елитната група. "Сигурен съм, че ще бием "Родопа" - сподели Ишков. -
Николай Ишков Момчетата са наясно, че това е мача на сезона. Ако вземат трите точки ще заработят и добри пари. Не вярвам, някой от футболистите да се подаде на изкушението за симулативна игра. Врявам, че съдията Камен Алексиев ще ръководи мача 50:50. Ако даде домакинските положения няма да му се разсърдим. "Родопа" остана в групата, но ще играe за "Ботев" (Пд). Ще бъде недопустимо да се провалим и съм убеден, че няма да се случи. Важна роля в случая ще изиграят феновете. Те трябва да вярват на играчите и да ги подкрепят най-вече в трудните моменти в мача. Такива несъмнено ще има".
Ишков каза, че за новия сезон ще се мисли след срещата в събота. Имало достатъчно време до началото на новото първенство.

--- www.varna-sport.com

5 коментара:

  1. Mojete ve4e da ostavate i komentari kum novinite!
    Проба за кирилица!
    Spartak Varna Zavinagi!

    ОтговорИзтриване
  2. Daaa, tva 6te da e dobre mi se struva!
    Komentirane na vsqka novina ort vseki edin ot posetitelite na saito! Cheers!

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен12:42 pm

    Дано да се получат добри коментари, а не да се превърне
    като във форумите, предимно псуване и заяждания!
    Само Спартак!

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен8:37 pm

    Probvam samo dali stava!

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен8:40 pm

    Obache moje da se pishe samo anonimno, nqma kade da si
    pisheme imeto!!! No tova ne e tolkova vajno, hubavo
    e , che koito iska shte moje da puska svoi komentari
    direktno sled nqkoq novina!
    No nai-vajnoto e pobedata v sabota.
    Vsichki na Koritoto za poslednata bitka , koqto shte e
    na jivot i smart!
    SPARTAK VARNA - POBEDA!

    ОтговорИзтриване

Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.