Сериозна организация за неделния мач с "Девня“ в Тополите правят феновете на "Спартак“. По тяхна идея ще има 30 стюарди ог агитката на трибуните, които ще следят за реда. Входът ще е свободен, но всеки, който е съпричастен към каузата на клуба, може да помогне с пари под формата на дарения в специални кутии на стадиона.
--- ole-bg.com
Purva publikacia v saito chrez gsm :)
ОтговорИзтриване