четвъртък, ноември 29, 2012

Синдикат 12 връчиха писмо на министър-председателя на Република България

Привърженици на Спартак Варна от "Синдикат 12" връчиха официално писмо на министър-председателя на България Бойко Борисов. Това се случи по време на днешното посещение на премиера в морската столица. В него те молят за съдействие за излизане от кризата, в която любимият им отбор се намира от години. А това за тях значи - нови собственици и ръководство с идеи и възможности за развитие на професионален футбол.
Всичко това е особено актуално на фона на заявения интерес към футболния клуб от страна на доказани и успели хора във футбола. 


сряда, ноември 28, 2012

Поредна протестна акция на соколите

Tази нощ във Варна фенове на "соколите"  реализираха поредната си  протестна акция.

понеделник, ноември 26, 2012

Декларация на "Синдикат 12"

„Във връзка с появилата се в публичното пространство информация за интереса на г-н Кирил Домусчиев към придобиване на ФК Спартак 1918, ние, привържениците от клуб Синдикат 12, обявяваме своята подкрепа за това намерение и твърдата си позиция, че това е единственият полезен ход за бъдещето на клуба в момента.

За пореден път заявяваме на сегашното ръководство и собственици, че ние няма да предадем принципите си и няма да отстъпим от позицията си, докато не видим един отбор с чисто ново ръководство и спонсори. През последните години доказахме нашата непреклонност към порочните практики и компрометираните хора в клуба. Готови сме да извървим този път докрай, защото сме водени само и единствено от любовта към отбора на нашите сърца, а когато обичаш нещо, си готов да се бориш за него докрай. Нашата вярност ще надживее вашите далавери и манипулации, съсипали един отбор, чието място е сред първите в българския футбол“.

СПАРТАК ВАРНА-ТОВА СМЕ НИЕ!

Клуб на привържениците на Спартак Варна - Синдикат 12

неделя, ноември 18, 2012

Кирил Домусчиев: Имам интерес към Спартак Варна

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев разкри след победата с 2:1 над Левски, че се е прицелил в собствеността на няколко клуба в България. Босът на орлите каза, че единият от тях е Спартак (Варна), но на този етап няма нищо конкретно.
“Не е слух, че се интересувам от собствеността на Спартак (Варна). Това е вярно, но засега няма нищо конкретно. Имам интерес към няколко клуба. Все пак нашата школа вече функционира и след време тези таланти трябва да играят някъде”, заяви Домусчиев.
Той на няколко пъти вече е разговарял с настоящото ръководство на соколите. На този етап обаче, двете страни не са достигнали до конкретна договорка.

--- arenavarna.com