събота, октомври 08, 2016

Спартак гази със 7:0

Иван Добрев с хеттрик, а по два гола за успеха реализираха Пламен Иванов и Микаел Асад

Отборът на Спартак (Варна) записа най-голямата си победа от началото на първенството в трета североизточна лига. В среща от 9-ия кръг, играна на стадион Локомотив, “соколите” разгромиха със 7:0 Доростол (Силистра). Хеттрик за успеха на варненци реализира Иван Добрев, а по два гола отбелязаха Пламен Иванов и Микаел Асад. Агитка от 50 верни фонове на “Спартак” мощно подкрепяше отбора по време на срещата.
Любопитно е, че мачът ръководи международният рефер Станислав Тодоров от Шумен.
Срещата започна силно за домакините и до почивката вече водеха с 3:0. През второто полувреме “Спартак” не изпусна инициативата в мача и добави още 4 гола в сметката си. Победата е трета за варненци от началото на първенството в трета североизточна лига. “Соколите” вече имат 11 точки в актива си.
В следващия кръг, на 15 октомври Спартак гостува на Ботев (Нови пазар)

Съставът на Спартак: Митко Недев, Петър Петров, Калоян Иванов, Свилен Иванов, Михаел Михалев, Микаел Асад, Диян Кателиев, Ивайло Русев, Милен Бабаджанов, Пламен Иванов, Иван Добрев