Митко Трендафилов: "Спартак" стоеше добре на трудния терен
Бившият "сокол", сега голмайстор на лидера във В група "Вихър - Владислав", е впечатлен от изявите на "Спартак" в първата контрола. "На този етап от подготовката отборът стоеше много добре физически - твърди футболист No 1 на Варна при аматьорите за миналата година. - На тежкия терен съперникът ни направи и доста футболни неща, в средата на полето ми харесаха Шейлата и Караканов, напред пак Вальо Станчев и Пламен Крумов се открояваха. Все пак този мач и ние не можем да бъдем мерило, защото излязохме в Албена с 2 тренировки. Ползата за нас е по-голяма!"
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.