Пребиха чернокож играч на Спартак
Нападателят на Спартак (Вн) Абдул бе пребит зверски вчера пред клубния стадион. Инцидентът се разиграл преди следобедната тренировка. Бандитът причакал нигериеца пред съблекалните и след като го свалил с юмруци на земята, понечил да му отнеме паспорта. Абдул се опитал да се съпротивлява, но нападателят бил доста здрав и агресивен. "Дай паспорта, дай паспорта!", викал престъпникът, след което изоставил жертвата си да лежи на земята. Абдул е подал жалба в полицията, като е направил подробно описание на нападателя.
www.bgplay.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.