Без завишени премии в "Спартак"
Не се предвиждат завишени премии в "Спартак" за бой над "Нафтекс" в събота. "Материалните стимули за три точки срещу отборите преди нас в класирането са доста добри и не виждаме смисъл да ги завишаваме. Искаме, разбира се, да завършим 7-и и затова сме длъжни да спечелим в събота, но това не е повод да раздаваме по-високи премии", уточниха от варненския клуб.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.