вторник, май 27, 2003

"Феър плей" за Нанков

Левият халф-бек на варненския Спартак Анатоли Нанков получи приза за феър плей за настоящото първенство в анкетата, организирана от Националния футболен синдикат. Бившият национал се завърна в тима на "соколите" през зимната пауза и неколкократно демонстрира спортсменския си характер.
--- www.pozvanete.bg

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.