Димитър Димитров подписа с Нафтекс за 3 г.
Димитър Димитров подписа договор с Нафтекс като старши треньор за три сезона, съобщи Инфо радио. Целта пред бившия селекционер на националния футболен отбор на България е да класира бургазлии за евротурнирите догодина.
--- www.focus-news.net
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.