Анастас иска да играе в чужбина
Според Анастас Петров е дошло време да заиграе в чужд отбор. "Сега е моментът Ишков да вземе пари за мен и аз да си оправя живота. Има няколко варианта, но всичко зависи от нашия президент. Не ме ли продаде зад граница, ще остана в "Спартак", призна Петров. Последният уточни, че няма мерак за капитанската лента през другия сезон, ако Николай Станчев стане играещ-помощник треньор. "Не е важно кой ще бъде капитан, а дали "Спартак" ще си реши огромните проблеми. Мисля, че напролет отборът направи подвиг с резултатите си", допълни Анастас.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.