Вальо Станчев обяви "Спартак" за втори свой дом и че тук е израснал като футболист и е изкарал най-хубавия период от живота си. И добави: "Клубът е в много сериозна финансова криза! Предстои ми разговор с Николай Ишков, но 99 % е сигурно, че ще играя в чужбина. Шансовете да отида в ЦСКА бяха големи, но се провалиха
--- Телевизия "Море"
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.