Миронов: "В дербито няма фаворит"
"Не може да се говори за фаворит в дерби каквото е варненското", коментира наставникът на Спартак Мирослав Миронов по повод предстоящото дерби с Черно море в петък. Дербито изисква максимална концентрираност и мобилизация. Вече забравихме за мача с еласица. Един двубой не може да доводе до генерални изводи за потенциала на тима. Относно мача с черно море, вярно е, че ние сме с по - пълноценна подготовка, но това в никакъв случай не означава, че сме фаворит. Нека победи по-добрия. Дано всичко мине без ексцесии по стадиона", коментира Миронов.
"Благодаря на момчетата за себераздаването в мача от първия кръг, въпреки проблемите, които имаме, футболистите проявиха мъжки характер. Спартак има отбор, но трябва да има и финансова обезпеченост. Затова трябва да се помогне на г-н Ишков", завърши Миронов.
--- DnesPlus.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.