Халфът Иво Димов
ще играе без пари в Спартак (Вн) до края на годината. Той подписал договор, в който не фигурирали никакви суми. За Иво по-важна била думата на президента Николай Ишков, че ще го пусне без финансов иск в чужбина след края на есенния сезон.
--- 7 dni sport
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.