Беглецът Вели взел 1000 лева
Малко преди да забегне от "Спартак" Гюрсел Взел е взел 1000 лева, научи "Черноморие". В момента халфът тренира с родната си "Марица". Той се оплака, че си тръгнал от Варна, тъй като нямал пари дори за банички. По този повод Николай Ишков коментира: "Гюрсел ми е най-малкия проблем сега. Как нямал пари? Ами на 11 септември той взе 1000 лева. На "Марица" също съм платил трансферна сума за него. Сега мога да го глобя, а ако на арбитража разтрогнем договора му по вина на футболиста, скоро няма да види терен."
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.