Връщат имотите на "Спартак" ма 24-ти?!
"Спартак" очаква да получи за безвъзмездно ползване клубния си стадион и игрище "Локомотив" с прилежащите им територии на 24 септември (сряда). Решението трябва да бъде взето на общинската сесия. Вчера Николай Ишков за пореден път води разговори в общината, а през деня оправи и проблеми с клубната документация.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.