Одрусаха с два мача Златин Михайлов
Наказание за 2 мача заради червения картон срещу "Ботев" отнесе Златин Михайлов. Защитникът ще пропусне днешното гостуване на "Хасково" за купата и петъчната среща с "Черноморец" в Бургас.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.