Ишков отваря шампанско при обективна свирка
"Ако Момчил Врайков свири 50 на 50 в Бургас, ще отворя шампанско. Дано обаче да не ни отреже главата", отсече пред "Черноморие" Николай Ишков. Президентът на "Спартак" няма да гледа своите срещу "Черноморец", тъй като преговорите с руските му партньори в София продължават. "Сега говорим за бизнес, до футбола още не сме стигнали. Дори и да стане нещо обаче, то няма да е сега. Необходими са два-три месеца, ще се наложи и аз да отида до Москва", уточни президентът.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.