Николай Ишков иска да развенчаят "Литекс"
Задоволство от успеха в Дупница изрази президентът на "Спартак" Николай Ишков. "За да покажем обаче, че струваме като отбор, трябва да развенчаем и "Литекс", уточни той. Ишков не е обявявал премия преди мача с "Марек", но е уточнил пред своите подопечни, че ще останат доволни, ако спечелят. През паузата в първенството той ще раздаде пари на играчите.
В сряда "Спартак" играе с "Аксаково", а в събота приема "Добруджа", ако новият треньор на втородивизионния клуб Илия Илиев не откаже спаринга.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.