Джокич в "Спартак" след Нова година
Желко Джокич ще бъде привлечен в "Спартак" след Нова година. Трансфер сега е невъзможен, тъй като сърбинът не e включен в трансферната листа като свободен футболист. "През януари ще го взема на приемлива цена", уточни Ишков. Зимна подготовка със спартаковци ще започнат също офанзивен и дефанзивен халф от Сърбия и Черна гора на по 22 години.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.