Играч на мача:
Иво Димов записа първия си хеттрик с екипа на "соколите". Той напълно защити името си на ефектен халф, внасяйки свежест, която липсваше на "Спартак". Иво на някoлко пъти навързва по трима-четирима, зарадва публиката с двойни подавания и отигравания с пета. Не изневери на стила си след мача: "Няма да говоря. Когато не играех, ме забравяхте, сега ме търсите. Победата е за феновете на "Спартак".
---more.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.