Спартак 4 дни в х-л Амбасадор
Футболният отбор на Спартак Вн потегля за София утре в 8 сутринта и ще отседне в хотел "Амбасадор", където ще остане 4 дни-до мача с Локомотив за Купата. В столицата варненци възнамеряват да гледат изявите на бившия си съотборник Валентин Станчев в отбора на МАГ в стартиращия първи кръг от националното първенство по минифутбол.
--- Днес+
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.