Стефан Дончев се сдоби със сладкарница
На ново място ще правят срещите си извън терена вече "соколите". Бранителят на "Спартак" Стефан Дончев откри сладкарница, а колегите му обещаха редовно да си пият кафето там. Заведението на ул. "Студентска" се казва "Руми", на името на приятелката на Дончев, която ще върти бизнеса. Бекът заяви, че извън терена всички футболисти са приятели и с удовлствие кани противниците от "Черно море". Чечи обясни, че за разлика от повечето си колеги не си пада по спортните залагания и затова е продпочел да направи сладкарница, а не букмейкърски пункт.
--- more.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.