Иво Димов аут за мачовете в София
Иво Димов ще пропусне двата мача с "Локомотив" (Сф) в събота и вторник. Халфът не е тренирал с топка от 4 дни заради мускулен спазъм на левия крак. Той ще е 100 % готов за домакинския двубой с "Левски" на 30 ноември. Отсъствието на Димов срещу столичните железничари е тежък удар за Стефан Грозданов. Очаквано ексцентричният плеймекър се превърна в лидер на отбора, след като излекува мускулното си разтежение на десния крак. Димов вкара 4 гола за 250 минути игра.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.