Спартак взема плеймейкър от ОФК Београд
Още един сръбски футболист ще се включи към подготовката на Спартак вн. На 14-и или 15-и януари към лагера на тима ще се присъедини плеймейкърът Борис Лучич. той е на 23 години и е футболист на 4-и в сръбското първенство ОФК Београд. Лучич е младежки национал. Той ще играе за Спартак в контролата срещу Левски на 16-и януари в КК Албена.
--- sia-dks.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.