Четирима събри идват в "Спартак" (Вн)
В "Спартак" (Вн) трябва да пристигнат четирима сръбски футболисти. Става въпрос за трима халфове и един нападател. Президентът на "соколите" Николай Ишков каза името само на един от играчите - Борис Лукич, който бе няколко дни на проби във Варна в началото на подготовката. Лукич се прибра до Сърбия за да си уреди документите, така че да премине в друг отбор без трансферна сума. Халфът е взел жълтата си карта и ще може да подсили варненския отбор, който бе напуснат от 9 футболисти. В сряда "соколите" ще играят контрола с "Шумен" на стадиона в Оброчище от 14,30 ч.
--- www.varna-sport.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.