"Нафтекс" унижил Ташев със 120 лева
"Нафтекс" унижил Илиян Ташев дни преди началото на пролетния полусезон. Отчаян от проблемите на "Спартак", футболистът поиска да се завърне в бургаския клуб, който му държи правата. Оттам обаче отсекли: "Нямаш шанс дори за разширения състав. Ако искаш, тренирай с нас до лятото срещу месечно възнаграждение от 120 лева."
Пред "Черноморие" Ташев призна, че е искал да се върне в "Нафтекс", но го отрязали. В момента той мисли само за "Спартак". "Обезверени сме и това си личи на тренировките и мачовете. Дано Николай Ишков намери изход от ситуацията, за да оцелеем в елита. Ясно е, че няма да получим всички заработени пари, но поне да вземаме редовно тези, които заработим до лятото", пожела Ташев.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.