Обир в "Спартак"
Вандали са проникнали с взлом в административната сграда на "Спартак" на стадиона и са задигнали 800 лева от счетоводството. Неизвестните апаши са разбили входната врата в нощта срещу сряда. Любопитно е, че задигнатата сума е оставена предния ден в чекмедже на бюрото, на което е поставена секретна брава. Полицията е направила оглед и е взела отпечатъци от деловодителката, счетоводителката и администратора Румен Димов, които работят в стаята. Във втората стая не е влизано. "По всичко личи, че обирът е целенасочен", коментира изпълнителният директор на "Спартак" Иван Славов.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.