Спартаковци оцеляват с още три попълнения
"Спартак" ще е спокоен напролет, ако запази настоящия състав и привлече още три добри попълнения - двама нападатели и защитник. Това прогнозира капитанът Николай Станчев. "Много хора правят драми от напускането на 7-8 основни футболисти, но и с тях програмата ни напролет пак щеше да е трудна. Аз обаче съм сигурен, ча ако президентът запази този отбор и го подсили с минимални попълнения в атакуващ план, няма да треперим през втория полусезон", заяви Станчев.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.