Част от играчите на Спартак (Вн) бойкотират мача с Беласица
Част от футболистите на Спартак (Вн) бойкотират мача с Беласица (Пч) от първия пролетен кръг на подновяващото се днес държавно първенство. Отборът на Спартак трябваше да потегли тази сутрин за Петрич, но отложи пътуването, тъй като футболистите искаха среща с клубния президент Николай Ишков. Състезателите заявиха, че първо трябва да получат заработените си средства, а след това да се качат в автобуса за Петрич. Все пак голяма част от футболистите се съгласиха да пътуват за мача, въпреки че срещата с клубния президент не се проведе. Част от "тарторите" в състава не заминаха за южния град в знак на протест срещу президента на клуба и цялото клубно ръководство. Изпълнителният директор на Спартак (Вн) Иван Славов се скри и не пожела да коментира ситуацията за СИА-ДКС.
--- www.sia-dks.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.