"Соколите" без отбор за петъчния мач
Без отбор остава "Спартак" за петъчния мач с ЦСКА. След двубоя на "Овча купел" с контузии са още четирима и чак в четвъртък ще е ясно кои от тях ще са в състояние да излязат срещу "червените". Дарко Савич отново има проблеми с глезена, а Ивайло Петев, Димитър Георгиев и Иво Димов чувстват мускулни болки. Твърдо аут за срещата с ЦСКА е Радомир Тодоров. Днес той ще бъде наказан заради пети жълт картон. Марин Ценов е с първи симптоми на футболна болест и също пропуска петъчния двубой. До последно под въпрос ще е Иван Павлов - Швайца. Единствената добра новина за Ради Здравков е, че травмата на Николай Станчев отшумява.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.