ФУТБОЛИСТИТЕ: Взехме пари, доволни сме
Футболистите на "Спартак" (Вн) признаха, че са били обезпечени след мача с ЦСКА и сега обстановката в клуба е нормална, тренировъчния процес върви по план. "Взехме пари, доволни сме", казаха играчите.
--- www.varna-sport.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.