четвъртък, май 13, 2004

Коментари на новините

При ваше желание можете вече да оставяте и коментари по всяка една от новините поместени тук!
Става лесно, като първо трябва да натисните в/у линка "0 comments",
който винаги ще стои под съответната новина, след като се отвори новата
страни4ка натискате в/у "Post a Comment". На новоотворената страница
натискате в/у "Or Post Anonymously", пишете си съответния коментар,
натискате "Publish your comment" и след тва всичкотребе да си е ОК!
Пробвайте , елементарно е !
Поздрави на вси труе фанс и мощно в събота на Коритаре!

4 коментара:

  1. i da probvam az vednaga ;) !
    malkata razlika samo 6te e , 4e na men 6e mi izliza
    imeto predi vseki komentar, poneje sum abonat na teq,
    a va6te komentari 6te budat edin vid anonimni, no tva
    ne pre4i primerno v kraq na komentara si da si pi6eto i va6eto ime ili nick, za da ima vse pak nqkva qsnota!
    .......kogat sedna da po4eta malko php, togava 6e ima i
    pove4ko guzariiki po saito, no dotogava.......cHEeRs! ;)

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен4:12 pm

    S.V.U.D said:
    Ei PHP rabirko:)Da wzemesh da slojish stariq forum kato edin wid rezerven shtoto teq ot bgplay powe4e ne ba4kat otkolkoto ba4kat....she mu se ebe maikata na online obshtestwoto na sokolite:)
    Are i da ne se napiwash mnogo:)
    A za twa deto ne si se obadil za koncerta na Nowa Generaciq i Reviu imash 4erna to4ka!
    AMA GOLQMA:(((

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен7:56 pm

    SPARTAK VN BOY:
    Hah,az biah na koncerto,haresa mi,ne beshe losho:)

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен1:08 pm

    секс увеличение
    медицина клитор
    порно омск
    добавить секс
    порно пароли mykazan

    ОтговорИзтриване

Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.