"Соколите" се събират днес
Спартаковци се събират днес в 10 часа на стадион "Спартак". На футболистите ще бъде представен новия треньор Иван Петров, който трябва да насрочи първата тренировка. Тя ще е утре или най-късно в петък на "Корабостроител". Там "соколите" ще тренират през лятото, докато върви ремонта на тревното покритие и трибуните на клубното им съоръжение.
Разбра се още, че щатните треньори в школата на
"Спартак" ще са 12. Двама от тях ще са селекционери, които ще обикалят Североизточна България за таланти. В "Спартак" предвиждат на базата на игрище "Локомотив" да построят интернат за млади футболисти.
--- chernomorie.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.