Фенклуб "Соколи" се събира да обсъжда стратегията си
Варна. Феновете на варненския "Спартак" ще се съберат в неделя от 16 часа в заведението "Шестограма", което се намира срещу бившето лятно кино "Тракия" в морската столица. Фенклуб "Соколи" ще проведе Общо събрание, но няма да сменя ръководството. Запалянковците искат среща с шефовете на клуба преди старта на първенството. Освен това ще бъдат обсъдени взаимоотношенията с треньорът Иван Петров.
--- varna-port.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.