Инфо за и около нашия любим Клуб!
Най-богатия архив!
сряда, август 11, 2004
Защитникът на Спартак Марко Палавестрич бе наказан с лишаване от състезателни права за една среща и глоба в размер на 300 лева. Причината е червеният картон, който сърбинът получи в двубоя срещу Беласица в Петрич.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.