Сръбският защитник Дарко Савич, който днес започна тренировки със Спартак Вн може и да не подпише нов договор с клуба. Причината за това са финансовите условия, които се предлагат на бранителя. Голяма е вероятността още утре Савич да замине за Турция, където да се пробва в местен тим. Сърбинът не пожела да разкрие името на отбора.Припомняме, че Савич разтрогна със Спартак през лятото и в момента е свободен агент.
--- http://sia-dks.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.