"СПАРТАК" спря тренировки, на стадиона няма ток
Футболистите на "Спартак" не тренираха днес сутринта, защото на стадиона няма ток. Треньорът Петър Курдов събра футболистите и след 15 минутен разговор играчите си тръгнаха. Поради липса на топла вода и чисти екипи тренировката пропадна. Не е ясно дали след обед ще има такава. Клубът дължи над 10 000 лева на енергоснабдяване.
--- varna-sport.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.