Ники Станчев: Не искам да се примиряваме с "Б" група!
Капитанът на Спартак Николай Станчев изобшщо не мисли отборът му да се закотви в "Б" група. "Трябва да се направи всичко възможно още догодина да се върнем в "А" група. В никакъв случай не бива да се примиряваме! Трябва да продължим амбициите си за елита. Президентът ни Иван Славков иска това да стане, човекът направи много, но е сам, трябва повече хора да му помогат. И да се обърнем към децата на Варна, към нашата школа, там да открием талантите. Не е толкова фатално, че изпаднахме. Ще бъде по-фатално, ако не се върнем след година", коментира той.
--- ole-bg.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.