"СПАРТАК" срещу "Девня" за последно, ЗДРАВКО РАДЕВ аут 2 месеца
Защитникът на "Спартак" Здравко Радев ще отсъства от състава на "соколите" следващите два месеца. Във вторник той бе опериран успешно от язва в пловдивска болница. Пред пресаташето на клуба Силвия Николова футболистът сподели, че ще започне тренировки най-рано след месец и половина. Последната проверка на "Спартак" ще е срещу "Девня" на Коритото в
събота от 18 ч. Първенството за варненци стартира на 14 август с гостуване на "Калиакра" в Каварна. За главен съдия на мача бе назначен шуменецът Станислав Тодоров.
От "Спартак" бе освободен дошлия на проби Андон Гинев, който е от габровско, но за последно е ритал топка във Финландия в аматьорски клуб, пише "Местен 24 часа".
--- varna-sport.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.