ДЮШ на Спартак започва прием на деца
Детско-юношеската школа започва прием на деца за новата спортно състезателна година. Малчуганите трябва да са родени най-късно през 1998 година. Записванията ще стават всеки ден без събота и недела от 9 до 10 часа при треньорите на стадион "Локомотив".
--- ole-bg.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.