Играчи и шефове на Спартак ще запалят свещи за Здравко Радев
Утре след втората тренировка на Спартак (около 17,30 ч.) всички футболисти заедно с президента Иван Славков и ръководството на клуба ще запалят по една свещ в памет на бившия си съотборник Здравко Радев в катедралния храм "Свето успение Богородично". Утре се навършват 40 дни от смъртта на сърцатия футболист.
--- ole-bg.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.