Несебър иска да домакинства на Спартак
Стана ясно, че ръководството на Несебър е отправило покана за домакинство към Спартак. Двата тима ще се срещнат на 11 февруари като досега бе ясно, че мачът ще се играе или в Албена или в Оброчище. Несебрълии обаче искат да приемат съперника си на домашен терен. Треньорите на Спартак (Вн) все още не са решили дали да приемат като трябва да сторят това най-късно до ден-два. След двубоя с Несебър "соколите" ще играят още един мач с Конелиано на 15 февруари.
--- ole-bg.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.