Спартак освободи Иво Соколов
Треньорското ръководство на Спартак взе решение да освободи Иво Соколов от тима. Наставникът на тима Радослав Здравков се закани след поредната загуба в контролите да наложи глоби на някои играчи. "Факт е, че имаме проблеми в полузащитата и отбраната, но това, че не намерихме изпълнител на тези постове, ме навежда на мисълта, че ще продължим да разчитаме на състава от есента. Изключено е на този етап аз да се връщам в игра, въпреки че колегите често ми намекват това", каза Здравков.
--- ole-bg.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.