РАДИ и "СПАРТАК" се разделиха по взаимно съгласие
Ради Здравков и Методи Томанов си взеха сбогом със "Спартак". Двамата бяха във Варна за да оправят документите си за раздялата. Тренировката в понеделник водиха Николай Станчев и Илко Станчев. Във вторник вечерта УС на "Спартак" АД ще утвърди новия треньор на "Спартак".
Ради пожела на "Спартак" не само да влезе в "А" ПФГ, но и да се утвърди в групата със стабилно финансово състояние и добри спортно-технически показатели.
--- varna-sport.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.