Спартак пътува за Сливен в деня на мача
Футболистите на Спартак ще пътуват в деня на мача си със Сливен за града на Сините камъни, съобщава радио Фокус – Варна. След като се класираха на 100% в “А” група, ръководството на “соколите” предпочита да спести някой лев. Това обаче не значи, че отборът отива пораженчески, уточниха от щаба на тима. Няколко нови имена ще се появят и в стартовия състав, след като треньорите решиха да избистрят състава за следващия сезон. Все още не е възстановен и плеймейкърът Диян Кателиев.
--- focus-sport.net
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.