петък, юли 21, 2006

Спартак (Вн) получи лиценз, "А" група остава с 16 отбора

Спартак (Вн) получи лиценз от БФС за новото първенство и "А" група остава с 16 отбора, съобщиха за Агенция Фокус от родната футболна централ

--- focus-sport.net

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.