"Соколите" влизат в залата
Футболистите на Спартак (Вн) ще се подготвят в залата на стадиона от утре. В 10,00 ч. играчите се събират, за да проведат тонизиращо занимание. Става дума за състезателите, които са от Варна като Генко Славов, Боян Илиев, Георги Арнаудов, Ники Филипов, Иво Кирчев, Тодор Радомиров и други. Останалите футболисти се прибраха по родните си места и ще се присъединят към отбора на 10 януари, когато Мирослав Миронов събира подопечните си. До края на седмицата заниманията ще са по желание.
В клуба усилено се работи по селекцията. Миронов обяви, че е постигнал принципна договорка с 5-6 футболисти, които обаче все още не са подписали и едва след като това стане, имената им ще бъдат официално оповестени. От състава през есенния полусезон бяха освободени петима състезатели - Владислав Василев, Иво Тодоров, Станимир Георгиев, Стоян Ненов и Троян Радулов.
--- ole-bg.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.