Спартак засега остава в "А" група
Спартак засега остава в "А" група, предаде репортер на Агенция "Фокус". Изпълкомът на БФС реши на днешното си заседание Лицензионната комисия да преразгледа цялата документация на варненския клуб и да вземе решение. Както е известно Спартак бе останал без лиценз и трябваше да играе в Североизточната "В" група през следващия сезон. Шефовете на клуба обжалваха това решение.
--- focus-sport.net
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.