Екскурзия за Локо Сф - Спартак
Ръководството на ПФК "Спартак"-Варна организира екскурзия за привържениците на "соколите" за предстоящия двубой срещу тима на "Локомотив"-София.
Двубоят е на 20 април /неделя/, от 17 часа в столицата.
Тръгването е в деня на мача, в 7 часа, от обичайното за целта място.
Желаещите да пътуват до София, за да подкрепят своите любимци, могат да се запишат в канцелариите на клуба до 16 часа, на 17 април /четвъртък/. Цената на пътуването е 10 лева.
--- spartak1918.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.