Ради Здравков напусна Клуба!
Досегашният старши треньор на "Спартак" Радослав Здравков напусна щаба на "соколите" за четвърти път в кариерата си.
Тандемът Здравков-Томанов няма да води тима през сезон 2008/2009 година, тъй като изненадващо напусна Трявна, където варненци са на подготвителен лагер.
Ръководството на клуба стартира спешни преговори с други специалисти, като името на новия наставник ще стане ясно до 2-3 дни.
През почивните дни "Спартак" финализира сделката по продажбата на нападателя Десислав Русев.
--- spartak1918.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.